Mudanya evden eve taşıma, Bursa’daki tüm federal eyalet ve bölgelere profesyonel kapıdan kapıya nakliye hizmeti sunmaktadır. mudanya evden eve taşımacılık Müşterilerimizin eşyalarının ne kadar değerli ve önemli olduğu bilinerek bu hizmet bu doğrultuda geliştirilmiştir. Firmamız genel olarak sizlere her zaman en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmak için çaba göstermekte olup, aynı zamanda en iyi fiyat garantisi ile kapıdan kapıya taşımacılık da gerçekleştirmektedir. mudanya evden eve nakliyat Firmamızın temel ilkesi siz değerli müşterilerimizin güvenini kaybetmemek ve her zaman güvenilir taşımacılık hizmetiyle sizleri memnun etmektir. Bu nedenle şirketimizde çalışanlarımızın tamamı taşımacılık sektöründe oldukça tecrübeli ve eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Mudanya evden eve taşımacılık sizlere her zaman en iyi taşıma hizmetini sunmaktadır. Bize başvurduğunuz andan itibaren transfer süreciniz başlar. Tek yapmanız gereken bir arama yapmak. Eşyalarınız evinizden yeni adresinize en güvenilir şekilde taşınacaktır. Köklü firmamız Mudanya evden eve nakliyat, uzman kadrosu ve bavul taşıma araçlarıyla kapıdan kapıya taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Aynı zamanda taşıma esnasında asansör sisteminiz de kullanılmaktadır.

mudanya evden eve taşıma hizmet

mudanya evden eve taşıma Faaliyet alanlarımız arasında kapıdan kapıya taşımacılık, şehir içi taşımacılık, şehirlerarası taşımacılık, asansörlü taşımacılık ve sigortalı taşımacılık hizmetleri yer almaktadır. Tüm bu taşımacılık hizmetlerinde en iyi ve en kaliteli hizmet verilmektedir. Aynı zamanda Mudanya evden eve taşımacılıkta kullandığımız ekipmanlar diğer nakliye işlerinde kullandığımız ekipmanlardan farklıdır. Gerektiğinde eşyalarınız sökülecek veya taşınacak eşyanın cinsine ve durumuna uygun malzemeler kullanılarak montaj sırasında paketlenecektir. Taşıma sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için eşyaların paketleme işlemi benimsenmiştir. Aynı zamanda demonte olarak taşınan eşyalar yeni yerinde tekrar monte edilir. Bu sökme ve takma işlemi mobilya uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Mudanya evden eve nakliyat hizmetinde öncelikle demontaj ve paketleme işlemlerinde evinizdeki mobilya ve ev aletleri sökülerek uygun ambalaj malzemeleri ile paketlenerek nakliyeye hazır hale getirilir. Daha sonra eşyaların kamyona taşınması ve taşınması için paketlenen ürünler nakliye kamyonuna yüklenerek yeni eve nakledilir. Yeni yerleşim adresine taşınırken, taşınan eşyalar dikkatli ve hasarsız bir şekilde yeni evlerine taşınır. Montaj ve yerleştirme için yeni eve gelen mobilya ve ev aletleri ambalajından çıkarılarak montajı yapılır. Daha sonra istenilen odalara yerleştirilirler.

mudanya evden eve taşıma hizmetleri

Mudanya evden eve nakliyat hizmetinde sabit fiyatlarımız sizlere ayrı ayrı sunulmaktadır. Standart pakete dahil olmayan hizmetler küçük şeylerdir; Mutfak eşyalarının, kırılabilecek eşyaların, özel kıyafetlerin toplanması ve paketlenmesi, avize ve panjurların sökülmesi veya takılması gibi durumlar standart pakete uygun değildir. Bu gibi durumlar özel hizmet kapsamına dahildir. Bu nedenle ayrı bir fiyata tabidir. mudanya evden eve taşımacılık Standart kapıdan kapıya taşımanın yanı sıra ek hizmetler almak istiyorsanız taşınmadan önce firmamızla iletişime geçerek fiyat isteyebilirsiniz. Mudanya evden eve nakliyat güvencesiyle taşınırken profesyonel bir taşıma hizmeti alacaksınız. Firmamızla taşındığınızda hoş olmayan sürprizlerle karşılaşmazsınız. Taşınmadan önce karşılıklı anlaşma yapılacak. Bu, sözleşmede belirtilen hizmetin aynısının sağlandığı anlamına gelir.


2 yorum

Demir yılmaz · 18 Ocak 2024 13:59 tarihinde

Mudanya evden eve taşıma hizmeti verdiler işlerinde kaliteli eşya paketleme işinde ustalar herkese tavsiye eder iyi akşamlar dilerim

    Admin · 20 Ocak 2024 13:30 tarihinde

    güzel yorumunuz için teşekkür ederim

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara