keles evden eve nakliyat nakliye şirketleri, evinizdeki tüm eşyaların (mobilya, elektrikli ev aletleri vb.) sökülmesi, yeni adresinize getirilmesi, paketlenmesi ve zarar görmeyecek şekilde taşınması konusunda profesyonel hizmetler sunmaktadır. odanıza getirmek, paketini açmak ve yeniden kurmak istiyorsunuz. keles evden eve taşıma Kapıdan kapıya nakliyat ihtiyacınız olduğunda nakliye firmaları ne yapar sorusunun cevabını öğrendiğinizde süreci daha kolay atlatacağınıza emin olabilirsiniz. Keles evden eve taşımacılık Çünkü insanlar nakliye firmalarının hizmetlerine dahil olmayan sorumluluğun farkına varmazlarsa paniğe kapılabilirler. keles evden eve nakliyat İsterseniz konuya daha detaylı girip bir nakliye firmasının görevlerine daha detaylı girebiliriz. keles evden eve nakliyat Evden eve taşınmak sürekli bir süreç olmadığından, bir sonraki nakliye ihtiyacınızda geçmiş deneyimlerinizin birçoğunu unutacaksınız. keles evden eve taşıma Bu nedenle taşınma sürecinde kapıdan kapıya taşıma firmalarının yükümlülüklerini gözden geçirmeniz gerekiyor, böylece üzerinize düşeni yapmak için kolları sıvamaya hazırsınız. Kapıdan kapıya nakliye, sökülmesi, paketlenmesi, araca yüklenmesi, yeni adreste boşaltılması, taşınacak tüm eşyaların belirlenen odalara yerleştirilmesi ve montajının yapılmasını kapsamaktadır. keles evden eve nakliyat Bu hizmetler zaten kapıdan kapıya nakliye firmalarının fiyatlarına dahildir. Ek hizmet talep etmeniz halinde bunların ek ücrete tabi olacağı tarafınıza bildirilecektir. Eşyalarınızın paketlenmesi keles evden eve nakliyat firması tarafından yapılmaktadır. Bu süreç evinizdeki tüm eşyaları kapsamaktadır. Bu sayede eşyalarınız zarar görmeden taşınır. keles evden eve taşıma Paketleme hizmeti için herhangi bir ek ücret alınmaz. Evden eve taşınmak özellikle şehir içi bir taşınma ise oldukça stresli bir süreçtir. Kırk tilki kafanın içinde dolaşmaya başlar. Eşyalar kırılmadan, dökülmeden saklanıyor mu? Kargo şirketi güvenilir mi? Çok daha fazla soru işaretiyle beyin fırtınası olmadığını söyleyen yalan söylüyor. keles evden eve taşımacılık Herkes için mümkün olmayan apartmandan daireye taşınırken nelere dikkat etmelisiniz sorusunun cevabını sizlere veriyoruz. keles evden eve nakliyat Söylemedi demeyin ama her öneriyi dikkatle dinleyin. Yeni adresinize giderken yanınızda götürmek istediğiniz eşyaların bir listesini yapın. Artık kullanmak istemediğiniz eşyaları ortadan kaldırın ve gereksiz yer kaplamalarının önüne geçin. keles evden eve nakliyat Paketleme listenizin bir fotokopisini nakliye şirketine verin. Böylece taşınma sonrasında ortaya çıkabilecek, eşyayı görmedik ya da orada böyle bir eşya yok gibi bahanelerden kurtulmuş olursunuz.

keles evden eve nakliyat hizmeti

keles evden eve nakliyat Özellikle kara taşımacılığı yapanların mutlaka sigortalı taşımaya başvurması gerekmektedir. keles evden eve taşıma Tabii ki bu şehir içi trafikte risklerin olmadığı anlamına gelmiyor. Sigortalı eşyanızın hasar görmesi durumunda nakliye şirketi hasarın %80’ini karşılayacaktır. keles evde eve taşımacılık Kısmi hasarlar sigorta kapsamına girmezken, yangın, su baskını, deprem ve kaza gibi durumlarda sigorta geçerlidir. Taşınmaya karar verdikten sonra öncelikle bir plan oluşturmak mantıklıdır. Kağıt üzerinde ya da kafanızda oluşturacağınız taşınma planı ile sorunsuz bir taşınma süreci sağlayabilirsiniz. keles evden eve nakliyat Paketlenecek eşyalar, imha edilecek eşyalar, yeni ev için ihtiyaç duyulan eşyaların listesi gibi detayları kontrol ettikten sonra planın uygulama aşamasına geçebilirsiniz. keles evden eve taşıma Taşınma sürecinin en panikli haberi bu olabilir. Evet, marketlerde kutu toplamaya başlayın. keles evde eve taşımacılık Etrafa bakarken boş olanlara değil, kutulara bakmakta fayda var. Marketlerin, marketlerin, hatta komşunuzun bile kullanmadığı karton kutular cankurtaranınız olabilir. keles evden eve nakliyat Bulunduğunuz bölgede kutu bulamıyorsanız ambalaj ürünleri satan mağazalardan temin edebilirsiniz. Ayrıca balonlu ambalaj ve ambalajları da bu tür yerlerde bulma şansınız olabilir.

keles evden eve nakliyat hizmetleri

keles evden eve nakliyat Yeni evinizde gerçekten kullanmak istediğiniz eşyaları belirleyin. Kullanmadığınız eşyaları ikinci el firmalara satın veya birilerine bağışlayın. Bu şekilde paketlenecek daha az eşyanız olur ve gereksiz kalabalıklardan kaçınırsınız. Henüz yapmadıysanız, şimdi deneyin. keles evden eve nakliyatın çok faydalı olduğunu ve zaman kazandırdığını kesinlikle göreceksiniz. Kutularınızın üzerine, içinde ne olduğunu açıklayan bir etiket yapıştırın. keles evden eve taşımacılık Oda isimlerini ve eşyaların kime ait olduğunu yazarsanız karışıklık yaşamadan taşınabilirsiniz. Uzun mesafeli bir yolculuğa çıkacaksanız buzdolabınızı ve derin dondurucunuzu tamamen boşaltın. Bozulabilecek yiyecekleri bir ay önceden yemeye çalışın. keles evden eve nakliyat Yiyeceklerinizi kutulara yerleştirirken sızıntıyı önlemek için plastik kap veya torba kullanın. Elektrikli eşyalarınızın ambalajını şansa bırakmayın ve kendiniz özenle paketleyin. keles evden eve nakliyat Balonlu ambalajı satın alın ve kırılmaması için dikkatlice kutulara yerleştirin. Taşınırken nelere dikkat edilmesi gerektiğini nakliye şirketine bildirin.


0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara